-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-04-27-005801-a
Торги не відбулися
249 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4746aa61b444808adbbf606f08f2842
Внутрішній номер закупівлі:
29036176
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-27-005801-a
Замовник:
Національний музей народної архітектури та побуту України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03922125
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, вул. Тронька академіка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Вячеслав Володимирович 380445945819 s.lasyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.04.2026 12:40 - 02.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2026 12:40 - 05.05.2026 00:00
Аукціон:
з 05.05.2026 13:34
Період кваліфікації:
05.05.2026 00:00 - 05.05.2026 16:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 000.00 Бензин А-95 та дизельне паливо