-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір формату А4
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-010147-a
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
acf75641c8414af9bdc2fab51ee356b2
Внутрішній номер закупівлі:
29025183
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-010147-a
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОКУРАТУРА У СФЕРІ ОБОРОНИ СХІДНОГО РЕГІОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39969443
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Маяковського, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Чичкан +380505923350 mtzspos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2026 14:59 - 29.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2026 14:59 - 02.05.2026 10:00
Аукціон:
04.05.2026 11:11 - 04.05.2026 11:34
Період кваліфікації:
04.05.2026 11:34 - 07.05.2026 12:01
Період завантаження договору:
13.05.2026 00:00 - 23.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴450 000.00 Папір формату А4