-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-008772-a
Завершена
49 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
50ea9f94702d4e19931d86d6839de068
Внутрішній номер закупівлі:
29023817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-008772-a
Замовник:
КЗ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40391916
-
Адреса:
47801, Україна, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вул. Лисенка,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкільняк Надія Миколаївна +380672889495 shkilnyaknadiya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Здійснюється закупівля програмного забезпечення, засобів зв’язку, пристроїв та засобів мережевої безпеки та інших засобів захисту технічної та інформаційної інфраструктури Апаратом Ради національної безпеки і оборони України для забезпечення функціонування та розвитку Головного ситуаційного центру України у разі, коли інформація, що повинна бути оприлюднена в оголошенні про проведення відкритих торгів та/або в тендерній документації, є інформацією з обмеженим доступом або коли її розголошення під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу національній безпеці
Обґрунтування умови застосування:
Здійснюється закупівля програмного забезпечення, засобів зв’язку, пристроїв та засобів мережевої безпеки та інших засобів захисту технічної та інформаційної інфраструктури Апаратом Ради національної безпеки і оборони України для забезпечення функціонування та розвитку Головного ситуаційного центру України у разі, коли інформація, що повинна бути оприлюднена в оголошенні про проведення відкритих торгів та/або в тендерній документації, є інформацією з обмеженим доступом або коли її розголошення під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу національній безпеці
Очікувана вартість:
49 700.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук Asus 15.6Gb''Intel/16Gb/512Gb/SSD
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Багатофункціональний пристрій Canon 3в1 Wi-Fi
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Золотайко Геннадій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2557902099
-
Контактна особа:
Золотайко Геннадій Анатолійович 0981207711
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, м.Волочиськ, вул.Незалежності, 37
Ціна пропозиції
49 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.04.2026 14:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a7e1729700024af0932e82f9a0106c2d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-24-008772-a-a1
Постачальник:
ФОП Золотайко Геннадій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2557902099
-
Адреса:
31200, Україна, Хмельницька область, м.Волочиськ, вул.Незалежності, 37
Номер договору:
191
Сума договору:
49 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.04.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
07.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний