• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

226 091.91 UAH без ПДВ
Номер: 2fe90781e4ce475a999e3b648fe0e717
Внутрішній номер закупівлі: 2902364
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-08-001129-c   
Замовник: Миколаївський міський центр зайнятості
Контактна особа: Ольга Колбенкова +380661100271 nmczn@ocz-mk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Раніше оголошені відкриті торги по закупівлі «Природного газу» на січень – квітень 2019 ріку UA-2018-11-27-003141-c та UA-2018-12-14-004623-c були відмінені у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 226 091.91 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Газове паливо» (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 16500 метри кубічні
Період постачання 01.01.2019 - 30.04.2019
Місце постачання 54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Нікольська,68 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 08.01.2019 16:54 - 25.01.2019 00:00
Ціна пропозиції 226 091.91 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2019 16:46
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 659cf00c3a3545bab3160a7461e073a7
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-08-001129-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 20
Сума договору: 226 091.91 UAH з ПДВ
Сума договору: 188 409.92 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2019 00:00 - 30.04.2019 00:00
Дата підписання: 25.01.2019 08:45
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 20 від 25.01.2019.pdf
pdf
Додаткова угода № 1 від 12.03.2019.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 2 від 22.03.2019.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s