-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-007503-a
Завершена
20 434.00
UAH з ПДВ
Номер:
9c2995659a7d4a2498dcbe0359e01030
Внутрішній номер закупівлі:
29022562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-007503-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дніпротранссервіс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995663
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО, будинок 88 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна КРАВЧЕНКО +380503901210 01995663@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
20 434.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2026 13:27 - 30.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2026 13:27 - 03.05.2026 00:00
Аукціон:
04.05.2026 13:18 - 04.05.2026 13:41
Період кваліфікації:
04.05.2026 13:41 - 07.05.2026 16:06
Період завантаження договору:
13.05.2026 00:00 - 23.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 434.00 Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів