-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Система ультразвукова діагностична
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-006105-a
Закупівля здійснюється без ПДВ, відповідно до абзацу 3 пункту 32 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку лікарських засобів та медичних виробів, що ввозяться та постачаються на митну територію України під час воєнного стану» № 1447 від 27.12.2022 року.
Завершена
2 505 333.00
UAH без ПДВ
Номер:
2f0f1337ee544a648736ee2f2d23e5f7
Внутрішній номер закупівлі:
29021160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-006105-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інга Сидоренко +380502097344 sidorenkozakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 505 333.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.04.2026 12:15 - 01.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2026 12:15 - 04.05.2026 01:00
Аукціон:
з 05.05.2026 14:08
Період кваліфікації:
04.05.2026 01:00 - 04.05.2026 13:19
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 505 333.00 Система ультразвукова діагностична