-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з оновлення Програмного комплексу IT-Enterprise
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-006042-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
11 883 060.00
UAH без ПДВ
Номер:
baff64fb53a5466fa62063f34efc0eab
Внутрішній номер закупівлі:
29021099
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-006042-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петричко Оксана 380733190000 oksana.petrychko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 883 060.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.04.2026 12:13 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2026 12:13 - 06.05.2026 10:00
Аукціон:
з 07.05.2026 11:15
Період кваліфікації:
06.05.2026 10:00 - 21.05.2026 09:33
Період завантаження договору:
27.05.2026 00:00 - 06.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 883 060.00 Послуги з оновлення Програмного комплексу IT-Enterprise