-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-04-000024-a
Електрична енергія
Завершена
2 980 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4f1fe947cc7b4fb4b9939036085c19f4
Внутрішній номер закупівлі:
2902001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-04-000024-a
Замовник:
Управління освіти Хотинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
39967399
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Незалежності, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Проданюк Микола Володимирович 380993056626 5.938502@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
В зв̓язку з відсутністю учасників при закупівлі «Електрична енергія»
- UA-2018-11-30-000038-b
- UA-2018-12-17-000048-c
Очікувана вартість:
2 980 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Чернівецька обласна енергопостачальна компанія"
Оскарження: 04.01.2019 08:55 - 15.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Контактна особа:
Тимофійчук Молодимир Мирославович 38037258885 info@ek.cv.ua http://ek.cv.ua
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул.Лесі Українки
Оскарження: 04.01.2019 08:55 - 15.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
2 980 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2019 09:10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
aef841846ce84b178b6d5cd29d1423f9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-04-000024-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "Чернівецька обласна енергопостачальна компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Контактна особа:
Тимофійчук Молодимир Мирославович 38037258885 info@ek.cv.ua http://ek.cv.ua
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул.Лесі Українки
Номер договору:
10
Сума договору:
2 980 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
24.01.2019 18:00
Статус:
Підписаний