-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення ОМО осіб рядового та начальницького складу Мобільного рятувального центру швидкого швидкого реагування “Львів” Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-001550-a
Торги не відбулися
81 521.57
UAH з ПДВ
Номер:
ca4e45c333df4bfa9b412963dd6017c5
Внутрішній номер закупівлі:
29016621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-001550-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Павлюк +380969909221 pavlyuk.oksana.dsns@ukr.net https://mrclviv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
81 521.57 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2026 11:11 - 29.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2026 11:11 - 02.05.2026 00:00
Аукціон:
з 04.05.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 521.57 Послуги з проведення ОМО осіб рядового та начальницького складу Мобільного рятувального центру швидкого швидкого реагування “Львів” Державної служби України з надзвичайних ситуацій