-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-000942-a
Завершена
113 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
6af4eb869d2e4d68aba49728e2493611
Внутрішній номер закупівлі:
29016003
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-000942-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43029321
-
Адреса:
53132, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, Криворізький р-н село Девладове вул.Привокзальна будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Бершова +380968966866 kzcnsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
113 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2026 09:35 - 29.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2026 09:35 - 02.05.2026 08:57
Аукціон:
04.05.2026 13:51 - 04.05.2026 14:20
Період кваліфікації:
04.05.2026 14:20 - 05.05.2026 10:33
Період завантаження договору:
11.05.2026 00:00 - 21.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴113 400.00 Дизельне паливо