-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
миючі засоби
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-000412-a
миючі засоби
Завершена
8 909.00
UAH без ПДВ
Номер:
442ef6c971bd4a4fa7912cd37ba67014
Внутрішній номер закупівлі:
29015469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-000412-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮРІЇВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЮРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20194934
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, селище Юріївка, вулиця Вишнева, будинок 61 -А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Михайлівна Скрицька +380508294654 yur_crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24000000-4 Хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
8 909.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
миючі засоби
Кількість
19 штука
Період постачання
24.04.2026 - 30.04.2026
Місце постачання
51300, Україна, Дніпропетровська область, селище Юріївка, вул.Вишнева 61-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РУДЕНКО ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2318007037
-
Контактна особа:
+380663254012
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛ. СВОБОДИ будинок 14
Ціна пропозиції
8 909.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.04.2026 08:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
15ed3251cde542e9a63a507657a515b4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-24-000412-a-a1
Постачальник:
РУДЕНКО ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2318007037
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛ. СВОБОДИ будинок 14
Номер договору:
16
Сума договору:
8 909.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00
Дата підписання:
23.04.2026 08:42
Статус:
Підписаний