• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні засоби (Моторні оливи)

Завершена

458 060.00 UAH без ПДВ
Номер: 68aea2de299145aba0c447fa34f34bb5
Внутрішній номер закупівлі: 29014239
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-23-014853-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Януш Юлія Євгенівна 0444612293 yanush-ye@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 458 060.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.04.2026 18:19 - 01.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2026 18:19 - 04.05.2026 14:00
Аукціон: 05.05.2026 14:06 - 05.05.2026 14:29
Період кваліфікації: 05.05.2026 14:29 - 17.06.2026 16:29
Період завантаження договору: 23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴458 060.00 Мастильні засоби (Моторні оливи)