• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автономний дизельний обігрівач

Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Торги не відбулися

32 500.00 UAH з ПДВ
Номер: a0f9b64545284d6b9ac754bf7e3e9f05
Внутрішній номер закупівлі: 29013893
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-23-014506-a   
Замовник: військова частина 2197
Контактна особа: Заволока Анна Богданівна 380972508086 AZavoloka@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 32 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.04.2026 17:27 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2026 17:27 - 01.05.2026 18:00
Аукціон: з 04.05.2026 12:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴32 500.00 Автономний дизельний обігрівач