• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

311 811.61 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 311.81 UAH
Номер: ac377bdd8c704669952e93a13604e8e3
Внутрішній номер закупівлі: 2901381
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-08-000599-c   
Замовник: Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція»)
Контактна особа: Лариса Горб +380542779119,+380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 311 811.61 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 311.81 UAH
Період уточнення: 08.01.2019 13:48 - 14.01.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 08.01.2019 13:48 - 24.01.2019 18:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 108 Кіловат-година
Період постачання 08.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 40021, Україна, Сумська область, Суми, вул.Петропавлівська,125 На карті