-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-011786-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1efdf733abdb46dab2c1c759e221a754
Внутрішній номер закупівлі:
29011174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-011786-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Миронівської міської ради "Миронівська опорна багатопрофільна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994149
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, Благовіщенська, будинок, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Товмач Іван Миколайович 380674063237 ivatov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 15:38 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 15:38 - 01.05.2026 00:00
Аукціон:
з 01.05.2026 15:00
Період кваліфікації:
01.05.2026 00:00 - 01.05.2026 14:57
Період завантаження договору:
07.05.2026 00:00 - 17.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами