-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Портативні зарядні станції Носо 30 000 mAh (або аналог), в кількості 75 штук, за кодом ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-011575-a
Завершена
135 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4453361fb32d48c08e41048f5347279e
Внутрішній номер закупівлі:
29010992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-011575-a
Замовник:
Військова частина А4860
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637812
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ілля ТЕЛИЧКО +380950275377 winnergo2026@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Портативні зарядні станції Носо 30 000 mAh (або аналог)
Кількість
75 штука
Період постачання
до 22.04.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець КОВАЛЬСЬКА ОЛЬГА БОРИСІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2065100504
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н., місто Сміла, вул. 1 Грудня, будинок 95
Ціна пропозиції
135 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2026 15:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
afe9c0c237384cc58afb2d9abf6e569d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-23-011575-a-c1
Постачальник:
Фізична особа - підприємець КОВАЛЬСЬКА ОЛЬГА БОРИСІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2065100504
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н., місто Сміла, вул. 1 Грудня, будинок 95
Номер договору:
138
Сума договору:
135 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Портативні зарядні станції Носо 30 000 mAh (або аналог): 1 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.04.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
22.04.2026 17:00
Статус:
Підписаний