-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Барвник Дюфа №114 0.75л -4 пляшки виготовлення декорацій для вистави
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-007046-a
Завершена
1 044.00
UAH з ПДВ
Номер:
245c1be445984e31b9ac66a0d21d5cd8
Внутрішній номер закупівлі:
29006466
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-007046-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксидиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 044.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Барвник Дюфа №114 0.75л
Кількість
4 пляшка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ"ТД ЛАКМА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33437045
-
Контактна особа:
СІМАКІН ВІКТОР ВАЛЕРІЙОАИЧ 0512479007
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Декабристів.буд.34
Ціна пропозиції
1 044.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2026 12:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1d04f341bba546198c53da13287b9be6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-23-007046-a-b1
Постачальник:
ТОВ"ТД ЛАКМА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33437045
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Декабристів.буд.34
Номер договору:
№ 437
Сума договору:
1 044.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
870.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.04.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
23.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний