-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарат зварювальний, випрямляч, зварювальний напівавтомат, плазморіз
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-004768-a
Торги не відбулися
1 786 394.00
UAH з ПДВ
Номер:
e3c11f24b0144fe182f16314b27c2b50
Внутрішній номер закупівлі:
29004208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-004768-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 786 394.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 11:22 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 11:22 - 01.05.2026 10:00
Аукціон:
з 04.05.2026 12:00
Період кваліфікації:
01.05.2026 10:00 - 06.05.2026 15:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 786 394.00 Апарат зварювальний, випрямляч, зварювальний напівавтомат, плазморіз