-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крісло офісне
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-004757-a
Торги не відбулися
17 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
709aaa528b8d423b82c22265043c8000
Внутрішній номер закупівлі:
29004164
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-004757-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ковдриш Л.В. 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 11:25 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 11:25 - 01.05.2026 12:00
Аукціон:
з 04.05.2026 15:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 700.00 Крісло офісне