-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Трубопроводна арматура
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-003455-a
Завершена
51 957.36
UAH без ПДВ
Номер:
a63e722af1874374ac4a93e9700ab423
Внутрішній номер закупівлі:
29002885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-003455-a
Замовник:
військова частина А3444
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614573
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Долгополов Володимир Анатолійович 380967227083 v_dolgopolov@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
51 957.36 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кран EUROPRODUCT EP.110 – 1/2̎ ГШБАБОЧКА (ЕР2934)
Кількість
40 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран EUROPRODUCT EP.120 – 1/2̎ ГГБ
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран EUROPRODUCT EP.120 – 3/4̎ ГГБ (ЕР2928)
Кількість
40 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран ЕР2935EUROPRODUCT EP.110 – 3/4̎ ГШБ
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран EUROPRODUCT EP.110 – 1 ГШБ (ЕР2936)
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран EUROPRODUCT EP.210 – 1 1/2̎ ГШР (2949)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран EUROPRODUCT EP.210 – 1 1/4̎ ГШР (ЕР2948)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран EUROPRODUCT EP.210 – 2̎ ГШР (ЕР2950)
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
КR0146 KOER Кран 1/2х1/2 (KR.510) (80 шт/ящ)
Кількість
60 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ЕР2954EUROPRODUCT EP.310 – 3/4̎ Кран з американкою (64 шт/ящ)
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ЕР2953EUROPRODUCT EP.310 – 1/2̎ Кран з американкою (80 шт/ящ)
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУЦЕНКО АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2162402391
-
Контактна особа:
Куценко Андрій Петрович 380682105501 Kuts59@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ . ГАГАРІНА будинок 83 квартира 227
Ціна пропозиції
51 957.36 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2026 10:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d5c6b77f372d4456a34a92705179ae45
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-23-003455-a-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУЦЕНКО АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2162402391
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ . ГАГАРІНА будинок 83 квартира 227
Номер договору:
35
Сума договору:
51 957.36 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Кран EUROPRODUCT EP.110 – 1/2̎ ГШБАБОЧКА (ЕР2934): 135.45000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.120 – 1/2̎ ГГБ: 112.14000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.120 – 3/4̎ ГГБ (ЕР2928): 160.02000 UAH без ПДВ
Кран ЕР2935EUROPRODUCT EP.110 – 3/4̎ ГШБ: 165.69000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.110 – 1 ГШБ (ЕР2936): 249.48000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.210 – 1 1/2̎ ГШР (2949): 711.90000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.210 – 1 1/4̎ ГШР (ЕР2948): 394.38000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.210 – 2̎ ГШР (ЕР2950): 850.50000 UAH без ПДВ
КR0146 KOER Кран 1/2х1/2 (KR.510) (80 шт/ящ): 119.07000 UAH без ПДВ
ЕР2954EUROPRODUCT EP.310 – 3/4̎ Кран з американкою (64 шт/ящ): 232.47000 UAH без ПДВ
ЕР2953EUROPRODUCT EP.310 – 1/2̎ Кран з американкою (80 шт/ящ): 158.76000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.120 – 1/2̎ ГГБ: 112.14000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.120 – 3/4̎ ГГБ (ЕР2928): 160.02000 UAH без ПДВ
Кран ЕР2935EUROPRODUCT EP.110 – 3/4̎ ГШБ: 165.69000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.110 – 1 ГШБ (ЕР2936): 249.48000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.210 – 1 1/2̎ ГШР (2949): 711.90000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.210 – 1 1/4̎ ГШР (ЕР2948): 394.38000 UAH без ПДВ
Кран EUROPRODUCT EP.210 – 2̎ ГШР (ЕР2950): 850.50000 UAH без ПДВ
КR0146 KOER Кран 1/2х1/2 (KR.510) (80 шт/ящ): 119.07000 UAH без ПДВ
ЕР2954EUROPRODUCT EP.310 – 3/4̎ Кран з американкою (64 шт/ящ): 232.47000 UAH без ПДВ
ЕР2953EUROPRODUCT EP.310 – 1/2̎ Кран з американкою (80 шт/ящ): 158.76000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
23.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний