-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вивезення сміття в с-щі Чабани Фастівського району Київської області (Код за ДК 021:2015:90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Тендер Prozorro UA-2026-04-23-003310-a
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою, за винятком документів та інформації, про освіту, записів в трудових книжках, які можуть бути складені українською та/або російською мовами. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Завершена
196 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
24ebc82c147b40f2b53d647401792c35
Внутрішній номер закупівлі:
29002760
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-23-003310-a
Замовник:
ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362160
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, смт Чабани, вул.Машинобудівників, 4-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мануілова Майя Миколаївна 380445262374 majamanuil@ukr.net http://chabany-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
196 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2026 10:40 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2026 10:40 - 01.05.2026 12:00
Аукціон:
з 04.05.2026 15:24
Період кваліфікації:
01.05.2026 12:00 - 11.05.2026 12:50
Період завантаження договору:
17.05.2026 00:00 - 27.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴196 000.00 Вивезення сміття в с-щі Чабани Фастівського району Київської області (Код за ДК 021:2015:90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)