• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні меблі в асортименті

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Завершена

474 520.00 UAH без ПДВ
Номер: 9936554445c241908ace377b7f589346
Внутрішній номер закупівлі: 28996432
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-22-013076-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Савицька Ганна Валеріївна 380730592003 Hanna.Savytska@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 474 520.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.04.2026 15:56 - 01.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2026 15:56 - 04.05.2026 12:00
Аукціон: з 05.05.2026 13:38
Період кваліфікації: 04.05.2026 12:00 - 14.05.2026 10:30
Період завантаження договору: 20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴474 520.00 Лабораторні меблі в асортименті