• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Настінний осьовий вентилятор

Завершена

22 497.00 UAH з ПДВ
Номер: 47b529c63bf24e29b3f0a30a43f7728b
Внутрішній номер закупівлі: 28993306
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-22-009912-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Ушанов Олександр Володимирович 380472333347 OUshanov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 22 497.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.04.2026 14:25 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2026 14:25 - 30.04.2026 15:00
Аукціон: з 01.05.2026 11:03
Період кваліфікації: 30.04.2026 15:00 - 04.05.2026 09:35
Період завантаження договору: 10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴22 497.00 Настінний осьовий вентилятор