-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні товари (Прокладка спірально-навита)
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-009761-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-04-20-015403-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
4 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
9d9ca48ce3344eb190c616a4a2602354
Внутрішній номер закупівлі:
28993143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-009761-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Попова Ірина Олександрівна 380442949274 POPOVA-IA@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 14:21 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 14:21 - 30.04.2026 12:00
Аукціон:
з 01.05.2026 12:40
Період кваліфікації:
30.04.2026 12:00 - 07.05.2026 11:46
Період завантаження договору:
13.05.2026 00:00 - 23.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 800.00 Будівельні товари (Прокладка спірально-навита)