• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Канцелярські товари (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3c9a832f89ea421a84c85f720fa190c0
Внутрішній номер закупівлі: 28990214
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-22-006790-a   
Замовник: КП Чернігівводоканал
Контактна особа: Росла Христина Петрівна +380952850176 khrosla@water.cn.ua https://water.cn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.04.2026 12:21 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2026 12:21 - 30.04.2026 08:00
Аукціон: 01.05.2026 13:18 - 01.05.2026 13:42
Період кваліфікації: 01.05.2026 13:42 - 07.05.2026 10:57
Період завантаження договору: 13.05.2026 00:00 - 23.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Канцелярські товари