• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Трансмісійні (карданні) вали для трамвайних вагонів

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі викладені в додатку №4 до тендерної документації. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в межах запланованих витрат, з урахуванням вимог Наказу Мінекономіки від 12.02.2020 р. за № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", за отриманими пропозиціями.

Завершена

848 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 40a16556d989482aa5b10ae32452fa7d
Внутрішній номер закупівлі: 28987168
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-22-003721-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай"
Контактна особа: Борисюк Вікторія Іванівна 380982391195 viktoria.borysiuk89@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 848 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.04.2026 10:47 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2026 10:47 - 30.04.2026 20:00
Аукціон: з 01.05.2026 15:58
Період кваліфікації: 30.04.2026 20:00 - 04.05.2026 16:47
Період завантаження договору: 10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴848 000.00 Трансмісійні (карданні) вали для трамвайних вагонів