-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги з технічного обслуговування систем охоронної сигналізації, контролю й управління доступом, відеоспостереження та пожежної сигналізації території об’єктів ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-002363-a
Організаційно-правова форма постачальника (надавача послуг): ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ. Інформація про кінцевих бенефіціарних власників відсутня.
Завершена
590 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
66d8976be1a34287b8b5ae08f1bbafaf
Внутрішній номер закупівлі:
28985824
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-002363-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віталій Драган +380332780506 drahan.vp@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
590 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування систем охоронної сигналізації
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з технічного обслуговування систем контролю та управління доступом
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з технічного обслуговування систем відеонагляду
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з технічного обслуговування протипожежного обладнання
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108803
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
590 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.04.2026 10:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fa4d96352a9d4c299af45e2d6a636e33
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-22-002363-a-a1
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108803
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
19/26-337
Сума договору:
590 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
491 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
21.04.2026 09:55
Статус:
Підписаний