-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
90710000-7 Екологічний менеджмент
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-002274-a
Послуги з коригування звіту з інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, розробки документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів та отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ДП «МТП «Південний»
Завершена
450 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
307456b0cbb34f5597e52c54a401e079
Внутрішній номер закупівлі:
28985766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-002274-a
Замовник:
Державне підприємство "Морський торговельний порт " ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, вул.Берегова,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кузьмич Ольга Олександрівна 380487507682 olga.kuzmich@port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 10:14 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 10:14 - 30.04.2026 12:00
Аукціон:
01.05.2026 13:36 - 01.05.2026 13:59
Період кваліфікації:
01.05.2026 13:59 - 06.05.2026 11:16
Період завантаження договору:
12.05.2026 00:00 - 22.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴450 000.00 90710000-7 Екологічний менеджмент