-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори ( НК 024:2023: 61097 - Фільтр/загубник для перевіряння функції легенів)
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-002062-a
Завершена
390 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
17b3124b97be4d7a922dc21e7bd5694f
Внутрішній номер закупівлі:
28985539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-002062-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005585
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баранов Олег 380472360855 o6223459@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 09:54 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 09:54 - 30.04.2026 08:00
Аукціон:
з 01.05.2026 12:14
Період кваліфікації:
30.04.2026 08:00 - 01.05.2026 12:20
Період завантаження договору:
07.05.2026 00:00 - 17.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴390 000.00 ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори ( НК 024:2023: 61097 - Фільтр/загубник для перевіряння функції легенів)