-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрокардіограф (Код за ДК 021:2015: 33123200-0 Електрокардіографічні прилади, код за НК 031:2024: Z12050302 ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ РОЗШИРЕНОЇ ДІАГНОСТИКИ, код за НК 024:2023: 16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф)
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-000674-a
Завершена
109 089.00
UAH без ПДВ
Номер:
b9782e713a664dceb2a3f9727a067315
Внутрішній номер закупівлі:
28984186
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-000674-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ЛЬВІВСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ " БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І., будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Федорович +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
109 089.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 08:50 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 08:50 - 07.05.2026 09:00
Аукціон:
з 08.05.2026 11:19
Період кваліфікації:
07.05.2026 09:00 - 07.05.2026 11:05
Період завантаження договору:
13.05.2026 00:00 - 23.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴109 089.00 Електрокардіограф (Код за ДК 021:2015: 33123200-0 Електрокардіографічні прилади, код за НК 031:2024: Z12050302 ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ РОЗШИРЕНОЇ ДІАГНОСТИКИ, код за НК 024:2023: 16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф)