-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби та фасонні вироби згідно ДК 021:2015 код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-011908-a
Завершена
9 755 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4c92e03981c34affa2d5a3106ad6bb6a
Внутрішній номер закупівлі:
28982010
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-011908-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бурмістров Кирило Вікторович 380974526056 burmistrov.kv@teploseti.zp.ua http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 755 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2026 16:52 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2026 16:52 - 29.04.2026 09:00
Аукціон:
30.04.2026 15:05 - 30.04.2026 15:46
Період кваліфікації:
30.04.2026 15:46 - 04.05.2026 14:13
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 755 000.00 Труби та фасонні вироби згідно ДК 021:2015 код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби