-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бетон М400 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-010850-a
Торги не відбулися
35 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
7b5b762ac7784f2ca3574c94aee11b2e
Внутрішній номер закупівлі:
28981051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-010850-a
Замовник:
Вище професійне училище №25 смт Демидівка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547027
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, смт Демидівка, вул. Миру, 144 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Чечелюк +380964089710 sveta27dasa@ukr.net https://vpu25.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2026 16:14 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2026 16:14 - 29.04.2026 00:00
Аукціон:
з 29.04.2026 12:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 700.00 Бетон М400 або еквівалент