-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-009878-a
Завершена
725 094.00
UAH без ПДВ
Номер:
c15672e3b61343b494b31781b8943bd6
Внутрішній номер закупівлі:
28980081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-009878-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22815333
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Влащенко Ірина Миколаївна 0462654506 I.VLASCHENKO@ENERGY.CN.UA https://chernihivoblenergo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Закінчення строку дії договору № 027/25-ОСГО/Ц7 з ПрАТ «СК «Арсенал Страхування» від 14.04.2025;
- призупинення процедури відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-01-002382-a) у зв’язку з виконанням рішення органу оскарження відповідно до статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Постанови;
- неможливість укладення договору за результатами відкритих торгів раніше 20.04.2026;
- виникнення періоду відсутності страхового покриття з 14.04.2026;
-заборону експлуатації транспортних засобів без чинного договору ОСЦПВ відповідно до законодавства;
- наявність на балансі підприємства транспортних засобів, що забезпечують виконання аварійно-відновлювальних робіт та безперервність функціонування електроенергетичної інфраструктури;
- належність діяльності підприємства до об’єктів критичної інфраструктури;
- наявність ризику порушення безперервності роботи та загрози безпеці населення у разі відсутності страхового покриття;
- об’єктивний характер обставин, що не залежать від волі Замовника
Очікувана вартість:
725 094.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів
Кількість
513 послуга
Період постачання
10.04.2026 - 10.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРАТ "СК "АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33908322
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
Ціна пропозиції
725 094.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.04.2026 15:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0af32d93c90f45f6b2003cfcec8f98eb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-21-009878-a-b1
Постачальник:
ПРАТ "СК "АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33908322
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
Номер договору:
034/26-ОСЦПВ/Ц7
Сума договору:
725 094.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.04.2026 00:00 - 10.10.2026 00:00
Дата підписання:
10.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний