-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
66510000-8 Страхові послуги (66515200-5 Послуги зі страхування майна)
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-008280-a
Завершена
170 769.56
UAH без ПДВ
Номер:
c80765d89a094deabc4fc3181cb5b422
Внутрішній номер закупівлі:
28978497
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-008280-a
Замовник:
Державне підприємство "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04013583
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вулиця Гончара Олеся, будинок 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нудженко Олександр Олександрович 380953525789 alexdip@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Попередня закупівля №UA-2026-04-07-011130-a не відбулась, через неподання жодної пропозиції.
Очікувана вартість:
170 769.56 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (66515200-5 – послуги зі страхування майна).
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
20842474
-
Адреса:
04176, Україна, м. Київ, вул. Електриків, будинок 29А
Ціна пропозиції
170 769.56 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.04.2026 14:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5d34141e353047b4a41c420b4787386d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-21-008280-a-a1
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
20842474
-
Адреса:
04176, Україна, м. Київ, вул. Електриків, будинок 29А
Номер договору:
218/26
Сума договору:
170 769.56 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
21.04.2026 12:00
Статус:
Підписаний