-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Послуги з добровільного страхування нерухомого орендованого майна Львівської обласної прокуратури ДК 021:2015-66510000-8 - Страхові послуги
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-008076-a
Закупівля проводиться відповідно до порядку, визначеного Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами та доповненнями)
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c90b8b61139144fc8996bd29a9fcfa0d
Внутрішній номер закупівлі:
28978300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-008076-a
Замовник:
Львівська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910031
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, ПРОСПЕКТ ШЕВЧЕНКА, будинок 17/19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Однороз Юлія Андріївна 380961155286 yuliiaodnoroz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2026 14:47 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2026 14:47 - 29.04.2026 15:00
Аукціон:
30.04.2026 13:55 - 30.04.2026 14:18
Період кваліфікації:
30.04.2026 14:18 - 04.05.2026 17:40
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 Послуги з добровільного страхування нерухомого орендованого майна Львівської обласної прокуратури ДК 021:2015-66510000-8 - Страхові послуги