• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Ремонт зварювального апарату 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

Завершена

3 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 9bd080d144c6429fbb9a98bcba99a63e
Внутрішній номер закупівлі: 28977462
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-21-007242-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 3 500.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт зварювального апарату
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Чкалова,108-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЦРП МИКОЛАЇВ"
Ціна пропозиції 3 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.04.2026 14:19
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 18f4e549caf0493497b075c8eb619c2b
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-21-007242-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЦРП МИКОЛАЇВ"
Номер договору: 569-26
Сума договору: 3 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 916.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Ремонт зварювального апарату: 3 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 16.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
569-26 СЦРП Миколаїв дог..pdf
pdf
569-26 СЦРП Миколаїв дог._Validation_Report.pdf
asice
569-26 СЦРП Миколаїв дог..pdf.asice