-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з підтримки, ведення та управління акаунтом Starlink
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-012703-a
Завершена
935 940.00
UAH з ПДВ
Номер:
9a12ca1098b741e29825bea3e411a439
Внутрішній номер закупівлі:
28969836
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-012703-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Прокопчук +380567565208 vrz_@ukr.net http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
935 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 19:36 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 19:36 - 28.04.2026 01:00
Аукціон:
29.04.2026 15:21 - 29.04.2026 15:44
Період кваліфікації:
29.04.2026 15:44 - 04.05.2026 18:34
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴935 940.00 Послуги з підтримки, ведення та управління акаунтом Starlink