-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 50420000 - 5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з аварійного ремонту гастроскопу Olympus GIF Q150 (зав. №2800607))
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-010826-a
Завершена
22 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0fa045477c044542ace7f3c7d47c2866
Внутрішній номер закупівлі:
28967953
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-010826-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана ДВОРЕЦЬКА +380952847624 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
22 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 16:13 - 25.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 16:13 - 28.04.2026 16:07
Аукціон:
з 29.04.2026 15:06
Період кваліфікації:
28.04.2026 16:07 - 04.05.2026 12:54
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 000.00 код ДК 021:2015 - 50420000 - 5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з аварійного ремонту гастроскопу Olympus GIF Q150 (зав. №2800607))