-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-009941-a
Завершена
39 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c55aa2d39c864487b01635d861110244
Внутрішній номер закупівлі:
28967085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-009941-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Владовський Дмитро Валерійович 380978804988 DVladovskyi@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
ОБҐРУНТУВАННЯ
підстави для здійснення закупівлі відповідно до п. 13 Особливостей*
Відповідно до п. 14 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі»
(далі – Закон), на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 (далі - Особливості) - закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів).
Згідно із п. 10 Особливостей - замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до п. 2 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15.04.2020 року № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному п. 121 цих особливостей або розділом «Порядок проведення відкритих торгів» цих Особливостей, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 року № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу», з урахуванням положень, визначених цими особливостями, та/або в порядку, передбаченому п. 8 цих Особливостей.
На підставі наявної потреби, замовником було оголошено процедуру закупівлі відкритих торгів з особливостями № UA-2026-04-06-011618-a за предметом «Арматура» за кодом ДК 021:2015 – 44330000-2 «Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі» (відповідно до п. 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 року № 1082 - ДК 021:2015: 44332000-6 «Стрижні (будівельні)») за номенклатурою «Арматура, 16 мм, А500С, міра 6 м» у кількості 1000 кг. на загальну очікувану вартість 39 000,00 грн. з урах. ПДВ, поставка у м. Хмельницький до 11.05.2026 року.
Процедура закупівлі була автоматично відмінена електронною системою закупівель 14.04.2026 року згідно із п.п.2 п. 51 Особливостей у зв’язку із неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у визначений строк.
На підставі клопотання заступника начальника відділу тилового забезпечення – начальника житлово-експлуатаційної служби від 15.04.2026 року № 06.1.3/16753/26-Вн, з метою недопущення зриву забезпечення - закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель на підставі п.п. 6 п. 13 Особливостей.
Пунктом 13 Особливостей, зокрема п.п. 6, передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Враховуючи вищенаведене, в замовника наявні підстави для укладення договору без використання електронної системи закупівель, відповідно до п.п. 6 п. 13 Особливостей через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Договір укладено з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених ст. 5 Закону. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю - не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації у відкритих торгах, які були відмінені.
Очікувана вартість:
39 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за фактично переданий Товар здійснюється у безготівковій формі протягом 30 календарних днів з дати підписання представником Замовника накладної (видаткової накладної), що підтверджує факт прийому Товару Замовником. У разі неналежного бюджетного фінансування оплата здійснюється протягом 30 календарних днів з дати отримання Замовником бюджетних асигнувань на здійснення закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Будь-які штрафні санкції в такому випадку до Замовника не застосовуються. Решта умов - відповідно до проєкту договору включно з додатками.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура 16 А500С ДСТУ 3760
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
20.04.2026 - 11.05.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЗАЛІЗОБЕТОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01267076
-
Контактна особа:
КОРБУТ ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ - Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи - КОРБУТ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 31323, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, територіальна громада Лісовогринівецька, "Дендропарковий" масив, вул.Дендропаркова, будинок 5. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 28.9 КОРБУТ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 31323, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, територіальна громада Лісовогринівецька, "Дендропарковий" масив, вул.Дендропаркова, будинок 5. Тип бенефіціарного володіння: Непрямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу (непрямий вплив): 22.41 КОРБУТ ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 31323, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, територіальна громада Лісовогринівецька, "Дендропарковий" масив, вул.Дендропаркова, будинок 8. Тип бенефіціарного володіння: Непрямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу (непрямий вплив): 17.57 380382643045 xmbeton@gmail.com http://www.hzb.com.ua/
-
Адреса:
29010, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, В. М. ЧОРНОВОЛА,31
Ціна пропозиції
39 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.04.2026 15:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
006f93b3035d4f7fa1e8c6378e075a6f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-20-009941-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЗАЛІЗОБЕТОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01267076
-
Адреса:
29010, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, В. М. ЧОРНОВОЛА,31
Номер договору:
239-26
Сума договору:
39 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
32 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Арматура 16 А500С ДСТУ 3760: 39.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
20.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний