-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автономна гільза Г203Д спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-001892-a
Завершена
15 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7ef7aaa36e7b413a88d72f690fc7984b
Внутрішній номер закупівлі:
28959083
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-001892-a
Замовник:
військова частина А 2641
×
-
Код ЄДРПОУ:
24982999
-
Адреса:
32000, Україна, Хмельницька область, Хмельницька область, Хмельницька область
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Свідерська Марина Костянтинівна +380975295457 tender2_a2641@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24610000-3 Готові вибухові речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-04-01-013143-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
«Особливостями здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану», зокрема, пунктом 9 передбачено, що придбання державними замовниками товарів і послуг оборонного призначення, інших товарів і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, робіт оборонного призначення та робіт для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 1,5 млн. гривень (крім закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що становлять державну таємницю, закупівлі озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин та послуг із розроблення, ремонту, модернізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин, закупівлі товарів, робіт і послуг для будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд), без проведення закупівель в електронній системі закупівель допускається, зокрема:
підпунктом 2, у разі відміни державним замовником спрощеної закупівлі, у тому числі частково (за лотом), внаслідок відсутності учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю, а сума державного контракту (договору), що укладається, не повинна перевищувати очікувану вартість, визначену державним замовником в оголошенні про спрощену закупівлю.
Враховуючи той факт, що перш початково оголошена закупівля «Автономна гільза Г203Д спеціального призначення» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 24610000-3 – Готові вибухові речовини, ідентифікатор закупівлі UA-2026-04-01-013143-a не відбулася за відсутністю подання жодної пропозиції учасників, тому у Замовника виникли наявні підстави для здійснення закупівлі без використання електронної системи закупівель.
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за поставлені та належним чином прийняті товари належної якості та кількості проводиться у безготівковій формі шляхом перерахування Замовником коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дати постачання після пред’явлення Постачальником видаткової накладної, підписання Сторонами Акту приймання-передачі товару та затвердження Замовником Акту приймання-передачі поставленого товару (Додаток 24 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 17.08.2017 № 440), за умови надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника за даним кодом видатків.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автономна гільза Г203Д спеціального призначення
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАКТИКА ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45901440
-
Контактна особа:
Ляпунов Олексій Миколайович 0634275386
-
Адреса:
61023, Україна, Харківська область, місто Харків, Київський район, вулиця Сумська, будинок 128, квартира 25
Ціна пропозиції
15 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.04.2026 10:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
87fcb2cd08dd44349ed3d342499238f0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-20-001892-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ТАКТИКА ПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45901440
-
Адреса:
61023, Україна, Харківська область, місто Харків, Київський район, вулиця Сумська, будинок 128, квартира 25
Номер договору:
117
Сума договору:
15 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Автономна гільза Г203Д спеціального призначення: 2 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.04.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
17.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний