• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуга у сфері адвокатської діяльності

Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в закупівлі послуг з надання професійної правничої допомоги та враховуючи, що законодавцем прямо передбачена можливість придбання адвокатських послуг без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу згідно з підпунктом 9 пункту 13 Особливостей Замовником прийнято рішення щодо здійснення закупівлі: «Адвокатські послуги (Код ДК 021:2015 - 79110000-8 — Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва)» без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу за підпунктом 9 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності, і укладення договору про надання адвокатських послуг з Адвокатським об’єднанням «Є-Фактум» на суму 990 000,00 грн. без ПДВ.

Завершена

990 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 1e7bc9c8631c4c2eaf3f665b45a9c485
Внутрішній номер закупівлі: 28957486
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-20-000280-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
Контактна особа: Долгов Олег Миколайович +380500510690 vsk04@zakarpatzbut.energy
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності
Обґрунтування умови застосування: Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в закупівлі послуг з надання професійної правничої допомоги та враховуючи, що законодавцем прямо передбачена можливість придбання адвокатських послуг без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу згідно з підпунктом 9 пункту 13 Особливостей Замовником прийнято рішення щодо здійснення закупівлі: «Адвокатські послуги (Код ДК 021:2015 - 79110000-8 — Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва)» без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу за підпунктом 9 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності, і укладення договору про надання адвокатських послуг з Адвокатським об’єднанням «Є-Фактум» на суму 990 000,00 грн. без ПДВ.
Очікувана вартість: 990 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга у сфері адвокатської діяльності
Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Кількість 1 послуга
Період постачання 15.04.2026 - 15.04.2027
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Адвокатське об'єднання "Є-Фактум"
Ціна пропозиції 990 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.04.2026 08:49
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 575afb49c51943629af27e149e29cf36
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-20-000280-a-a1
Постачальник: Адвокатське об'єднання "Є-Фактум"
Номер договору: 15/04/2026
Сума договору: 990 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.04.2026 08:49 - 15.04.2027 08:49
Дата підписання: 15.04.2026 08:49
Статус:
Підписаний