-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Захисне спорядження
Тендер Prozorro UA-2026-04-17-012260-a
загальний_18140000-2
Завершена
264 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
4c4d80fe7dcf4c10b2f8af0db248c711
Внутрішній номер закупівлі:
28955596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-17-012260-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
264 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2026 18:24 - 24.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2026 18:24 - 27.04.2026 00:00
Аукціон:
з 27.04.2026 12:45
Період кваліфікації:
27.04.2026 00:00 - 01.05.2026 16:59
Період завантаження договору:
07.05.2026 00:00 - 17.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴264 200.00 Захисне спорядження