• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з проведення нормативно грошової оцінки земель c.Драгомирчани Івано-Франківської міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області

Завершена

70 000.00 UAH з ПДВ
Номер: efd893e30fba4720a762272689f88dbe
Внутрішній номер закупівлі: 28955161
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-17-011825-a   
Замовник: Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради
Контактна особа: Скиданчук Наталія Сергіївна +380342783509 fkv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 70 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2026 17:01 - 23.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2026 17:01 - 26.04.2026 00:00
Аукціон: 27.04.2026 15:55 - 27.04.2026 16:24
Період кваліфікації: 27.04.2026 16:24 - 29.04.2026 10:24
Період завантаження договору: 05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴70 000.00 Послуги з проведення нормативно грошової оцінки земель c.Драгомирчани Івано-Франківської міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області