-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з проведення нормативно грошової оцінки земель с.Добровляни Івано-Франківської міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області
Тендер Prozorro UA-2026-04-17-011375-a
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7d0c9800db284c0b8c4994b31bed8d14
Внутрішній номер закупівлі:
28954718
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-17-011375-a
Замовник:
Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40228135
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Леся Курбаса,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скиданчук Наталія Сергіївна +380342783509 fkv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2026 16:26 - 23.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2026 16:26 - 26.04.2026 00:00
Аукціон:
27.04.2026 12:10 - 27.04.2026 12:39
Період кваліфікації:
27.04.2026 12:39 - 29.04.2026 10:14
Період завантаження договору:
05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Послуга з проведення нормативно грошової оцінки земель с.Добровляни Івано-Франківської міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області