-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»
Тендер Prozorro UA-2026-04-17-009007-a
Завершена
21 240.00
UAH з ПДВ
Номер:
540d805549534957882d9dea18c86a41
Внутрішній номер закупівлі:
28952361
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-17-009007-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луценко Юрій Олександрович 380636102120 y.lutsenko@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
21 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2026 14:48 - 22.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2026 14:48 - 25.04.2026 00:00
Аукціон:
з 27.04.2026 14:32
Період кваліфікації:
25.04.2026 00:00 - 29.04.2026 09:22
Період завантаження договору:
05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 240.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»