• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації шкільного харчування

Завершена

496 000.00 UAH без ПДВ
Номер: bde8c1beeba14d74b24c4640edd743e8
Внутрішній номер закупівлі: 28946751
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-17-003415-a   
Замовник: Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області
Контактна особа: Гузенко Тетяна Леонідівна 380663586922 tanya_tanya2506@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 496 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Харчування учнів 1-4 класів
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1620 штука
Період постачання до 30.06.2026
Місце постачання 42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2 На карті
Харчування учнів 5-11 класів
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 3100 штука
Період постачання до 30.06.2026
Місце постачання 42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2 На карті
Харчування учнів групи продовженого дня
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 400 штука
Період постачання до 30.06.2026
Місце постачання 42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КПШХ "Мрія"
Ціна пропозиції 496 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.04.2026 11:00
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 58267faa432741fdbf1e3e36ade57c2a
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-17-003415-a-a1
Постачальник: КПШХ "Мрія"
Номер договору: 4
Сума договору: 496 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 16.04.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 4 МРІЯ.pdf
p7s
sign.p7s