-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій)
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-012866-a
Завершена
412 008.00
UAH з ПДВ
Номер:
8d5756a7444841a4a6adc798808bfc9e
Внутрішній номер закупівлі:
28941714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-012866-a
Замовник:
Рівненська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910077
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. 16 Липня, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Голишко +380680533531 zakupki@pro.gov.ua https://pro.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги (UA-2026-03-23-014855-a) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
412 008.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій
Кількість
40 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙТІ-РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40124034
-
Контактна особа:
+380445862676
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Студентська будинок 3 (Інформація про КБВ: ХАЧИНЬЯН СЕРГІЙ ВЛАДИСЛАВОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 03187, місто Київ, вул.Заболотного Академіка, будинок 100, квартира 87. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50 БАГРІЙ СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 04116, місто Київ, вул.Довнар-Запольського Митрофана, будинок 3/1, квартира 12. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50)
Ціна пропозиції
412 008.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.04.2026 16:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
566c34872eb94a8581b973415d3a437f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-16-012866-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙТІ-РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40124034
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Студентська будинок 3 (Інформація про КБВ: ХАЧИНЬЯН СЕРГІЙ ВЛАДИСЛАВОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 03187, місто Київ, вул.Заболотного Академіка, будинок 100, квартира 87. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50 БАГРІЙ СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 04116, місто Київ, вул.Довнар-Запольського Митрофана, будинок 3/1, квартира 12. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50)
Номер договору:
148
Сума договору:
412 008.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
343 340.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
16.04.2026 16:32
Статус:
Підписаний