-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-011984-a
Завершена
2 398 238.24
UAH з ПДВ
Номер:
eb3d3216dc4947db989d67b3a264d98b
Внутрішній номер закупівлі:
28940821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-011984-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21390940
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. П'ятницька, 83-А
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Людмила Петрівна Червинська +380462603457 main@cn.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 398 238.24 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2026 16:15 - 21.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2026 16:15 - 24.04.2026 00:00
Аукціон:
24.04.2026 12:07 - 24.04.2026 12:42
Період кваліфікації:
24.04.2026 12:42 - 28.04.2026 15:07
Період завантаження договору:
04.05.2026 00:00 - 14.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 398 238.24 Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання