• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

950 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5888d35023a14d9aabcae3e95682b13e
Внутрішній номер закупівлі: 2893561
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-17-000669-c   
Замовник: Вашківецька міська рада
Контактна особа: Андрій Приймак +380373043515 vashkivtsirada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Тендерним комітетом Вашківецької міської ради було двічі проведено тендер на закупівлю електричної енергії шляхом застосування процедури «відкриті торги» відповідно до оголошень, розміщених в системі електронних закупівель №UA-2018-11-16-001644-a та №UA-2018-12-03-002085-c. Обидві процедури закупівлі були відмінені з причин подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Таким чином, застосовується переговорна процедура закупівлі на підставі пункту 4 частини другої статті 35 Закону у зв’язку з тим, що замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: 1) Звіт про результати проведення процедури закупівлі №UA-2018-11-16-001644-a; 2) Звіт про результати проведення процедури закупівлі №UA-2018-12-03-002085-c.
Очікувана вартість: 950 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 324665 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 59210, Україна, Чернівецька область, Вижницький район, м.Вашківці, за адресами закладів, підпорядкованих замовнику (межа балансової належності) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"

Оскарження: 17.01.2019 15:22 - 23.01.2019 00:00
Ціна пропозиції 950 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2019 16:05
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 3c78a6165b2246aea3779f815f236842
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-17-000669-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер договору: 01-Т
Сума договору: 950 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 23.01.2019 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір №01-Т від 23.01.2019.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 1_ЧОЕК.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода №2_збільшення 20%_елнектроенергія.pdf
p7s
sign.p7s