-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крючок пастижерський №2-1шт;Крючок пастижерський №3-1шт;Крючок пастижерський №4-1шт;Крючок пастижерський №5-1шт;Крючок пастижерський №6-1шт для роботи перукарського цеху
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-004155-a
Завершена
2 585.00
UAH без ПДВ
Номер:
dbf41acc3da74ef4ad21966ddac8c02f
Внутрішній номер закупівлі:
28933051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-004155-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 585.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крючок пастижерський №2;Крючок пастижерський №3;Крючок пастижерський №4;Крючок пастижерський №5;Крючок пастижерський №6
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кравчук Олена Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3439401704
-
Контактна особа:
КРАВЧУК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА 0973192204
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, м.Біла Церква, вул.Декабристів.буд.75,кв.173
Ціна пропозиції
2 585.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.04.2026 11:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
607a54bbe43047989f5e05c44542d6bc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-16-004155-a-b1
Постачальник:
ФОП Кравчук Олена Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3439401704
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, м.Біла Церква, вул.Декабристів.буд.75,кв.173
Номер договору:
№ 2 100% передплата
Сума договору:
2 585.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.04.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
13.04.2026 00:00
Статус:
Виконаний